LIVEJASMIN STARA WERSJA I JAK UZYSKAĆ PONOWNY DOSTĘP

Ewolucja Livejasmin I Poprzednia Wersja

LiveJasmin jest stroną internetową, która istnieje i działa od wielu lat, ale całkiem niedawno strona została przebudowana i zmieniła markę. Głównym problemem z Livejasmin jest to, że przez zmianę z Livejasmin na Jasmin.com, firma stworzyła stronę, której wielu pierwotnych członków po prostu nie lubi. Chociaż nastąpiło wiele zmian marki, nawigacji i niektórych treści, wielu członków wciąż woli dostęp do witryny, jak to było w przypadku Livejasmin starej wersji. Dobrą wiadomością o Livejasmin jest to, że można uzyskać dostęp do starej wersji, jeśli masz problemy z nową wersją strony lub jeśli wolisz stary system.

 

>>> Kliknij Tutaj, aby Odwiedzić LiveJasmin Stara Wersja <<<

 

Jak Uzyskać Dostęp Do Livejasmin Stara Wersja

livejasmin stara wersja

Wiele osób będzie wchodzić na Livejasmin poprzez link, który często będzie przekierowywał nas do nowej wersji strony internetowej. Jeśli na przykład podążałeś za linkiem popularnych witryn tube to prawdopodobnie znajdziesz się na Jasmin.com. Starsza wersja Livejasmin nadal istnieje, ale wiele linków online  nie przekieruje cię automatycznie do tej wersji.

Dopóki możesz znaleźć link ze starszą wersją strony, możliwy jest dostęp do klasycznej wersji strony i wszystkich jej funkcji. Niestety jednak Jasmin.com nie posiada górnego przycisku na pasku, aby powrócić do poprzedniej wersji Livejasmin.

Dobrą wiadomością jest to, że w prosty sposób można uruchomić stronę za pomocą jej starego układu.

Kliknij na zdjęcie odwiedź starą wersję.

 

Klienci Wolą Livejasmin Starą Stronę

Klienci ogólnie wolą używać starej witryny niż nowej i zostawili wiele informacji zwrotnych na temat tego problemu. Wydaje się, że nowa strona naprawdę nie gra ze swoją publicznością. Choć zmiana marki i przeprojektowanie zdecydowanie poprawiło wygląd strony, która jest teraz bardziej kompatybilna z urządzeniami mobilnymi, większość klientów naprawdę nie lubi z niej korzystać. Oto niektóre z najważniejszych kwestii, które klienci wciąż wspominają o nowej stronie i dlaczego wolą używać Livejasmin starej strony:

  • Nawigacja: W większości nawigacja jest bardzo myląca dla użytkowników. W przeważającej części duża liczba użytkowników nienawidzi nowego układu strony, ponieważ jest on daleki od tego układu do którego są przyzwyczajeni. Znalezienie treści i przeglądanie modeli, wielu stwierdziło, że jest wolniejsze. Niektórzy jednak mówią, że proces nawigacji wyszukiwania i przeglądania zdjęć jest znacznie lepszy, ale jest to jeden z niewielu plusów w kolumnie nawigacji.
  • Widok przekazywany z kamer: Nowa wersja wyświetla lepszy obraz niż starsza wersja Livejasmin, to jednak wielu uważa, że ​​sterowanie wideo nie polepszyło się. W normalnych ustawieniach niemożliwe jest, aby zobaczyć wykonawcę i obraz z własnej kamery w tym samym czasie. W starszej wersji było to możliwe dla członków, którzy posiadaja mniejszą wersję kamery otwartą domyślnie obok dużej wersji modelu kamery. Bez opcji, aby to zrobić w nowym układzie, wielu widzów przechodzi z powrotem do starej wersji Livejasmin kiedy przechodzą na kamerę.
  • Nie można przeglądać zakładek: W przeważającej części, Jasmin.com jest zaprojektowany jako pojedyncza karta, podczas gdy w Livejasmin można było klikać na zdjęcia i otwierać wiele kart. Bez tej opcji znacznie trudniej jest oglądać wiele kart ze zdjęciami. Dość często użytkownicy muszą otworzyć drugie okno, w celu kontynuowania oglądania przekazu z kamery podczas przeglądania innych profili lub zdjęć. Dla tych, którzy lubią przeglądać wiele okien naraz lub chcą mieć możliwość przeskakiwania między wykonawcami stara wersja Livejasmin będzie najbardziej korzystna.

Wniosek

Mimo wielu ulepszeń dokonanych na stronie internetowej ze starą wersją Livejasmin, takimi jak powiadomienia, przyjazny dla telefonu design i ulepszone wyświetlanie pokazów slajdów, to większa części ludzi woli i tak starą wersję. W przypadku większości osób korzystających z wersji Jasmin.com witryny głównie do wyszukiwania i szybkiego przeglądania i osób korzystających ze starszej wersji strony internetowej do rzeczywistego oglądania, będzie interesujące zobaczyć, czy Jasmin.com zmieni ich format choć trochę, aby pomóc swoim klientom.

 

>>> Kliknij Tutaj, aby Odwiedzić LiveJasmin Stara Wersja <<<

 

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Comment: