LIVEJASMIN STARSIA VERZIA A AKO SA K NEJ OPÄŤ DOSTAŤ

Evolúcia Livejasmin A Predchádzajúce Verzie

Livejasmin je web stránka, ktorá bola užívateľom dostupná už pekných pár rokov, ale prednedávnom sa stránka prestavala a premenovala. Hlavný problém Livejasmin je ten, že sa vďaka všetkým zmenám na Jasmin.com vytvorila stránka, ktorú si skrátka nie všetci lojálni užívatelia dokážu užiť. Aj keď sa zmenila navigácia, názov stránky a nejaká časť obsahu, mnoho užívateľov stále preferuje staršiu verziu Livejasmin. Ak medzi tieto používateľa patríte, tak pre vás máme veľmi dobré správy! Livejasmin si môžete v prípade nespokojnosťou s novou stránkou stále otvoriť v jej staršiu verziu.

 

>>> Kliknite Sem Pre Navštívenie LiveJasmin Staršie Verzie Stránky <<<

 

 Ako Získať Prístup K Staršej Verzii Livejasmin

livejasmin starsia verzia

Kliknutie na staršie odkaz vás vo väčšine prípadov iba presmeruje na novú stránku. Rovnako je tomu tak aj v prípade, že kliknete na staršie odkazy na jednotlivých videí. Skoršia verzia Livejasmin je stále dostupná, len sa k nej skrátka nedostanete nasledovaním týchto odkazov.

Všetko je bohužiaľ ťažšie vďaka tomu, že jasmin.com neponúka odkaz na staršiu verziu stránky v hornej časti stránky nové, ako tomu väčšinou býva. Špecifický link, ktorý vás dovedie k staršej verzii stránok tak na nových stránkach bohužiaľ nenájdete.

Nezúfajte.

Kliknutím na obrázok návštevou staršiu verziu.

 

Zákazníci Preferujú Staršiu Verziu Livejasmin

Zákazníci preferujú staršiu verziu stránky a vo svojej spätnej väzbe sa tým nijako netají. Vyzerá to, že má nová stránka naozaj problém zapôsobiť na väčšinu užívateľov. Aj keď je dizajn o dosť lepší ako predtým (hlavne na mobilných zariadeniach), zákazníkom a užívateľom skrátka ide proti srsti. Tu je zoznam hlavných problémov, ktoré majú zákazníci / užívatelia s novou verziou:

  • Navigácia: Navigácia na stránke je pre väčšinu užívateľov neprehľadná. Z väčšej časti za to môže nový layout, keďže sa ani čiastočne nestotožňuje s tým, ktorý bol dostupný v staršej verzii. Vraj sa však zlepšil proces vyhľadávania obrázkov, čo je bohužiaľ jedno z jediných plus tejto zmeny.
  • Štýl, ktorým sa zobrazujú rôzne pohľady: Aj keď nová verzia lepšie zobrazuje obrázky, kontrola zobrazenia bola ďaleko lepšia v staršej verzii stránky. V novšej verzii je skrátka nemožné otvoriť si naraz svoju kameru a kameru modelky. Toto bola jedna z obľúbených funkcií v staršej verzii, v ktorej ste si mohli otvoriť okno so svojou kamerou v dolnej časti vašej obrazovky.
  • Nemožnosť používať viac tabuliek: Z väčšej časti je Jasmin.com vyvíjaná ako skúsenosť, ktorú si možno užiť len v jednej tabuľke. Skoršia verzia však povoľovala používateľom otvoriť viac tabuliek s viacerými obrázkami. Vďaka tejto funkcii sú užívatelia nútení otvárať obrázky či profily na nových oknách, čo narušuje ich skúsenosť. Skoršia verzia je teda preferovaná tými, ktorí radi preskakujú z jednej tabuľky na druhú.

Na konec

Aj keď sa stránka v mnohých ohľadoch dosť vylepšila (mobilný layout, upozornenia a zlepšenie slideshows), väčšina užívateľov stále preferuje LiveJasmin staršiu verziu stránky. Je možné, že sa Jasmin.com podvolí spätnej väzbe užívateľov a pridá niektoré funkcie, po ktorých sa užívateľom cnie najviac.

 

>>> Kliknite Sem Pre Navštívenie LiveJasmin Staršie Verzie Stránky <<<

 

Click Here to Leave a Comment Below

Leave a Comment: